Plugin - wtyczki
Plugin - Instalacja
Do pobrania w pdf

Co to jest Plugin?

Plugin, czyli wtyczka, są to dodatkowe programy, które użytkownik instaluje w dekoderze, w zależności od swoich własnych potrzeb, czy preferencji. Programy te są dostępne w sieci, w różnych portalach serwisowych lub na forum. Najbardziej popularne „wtyczki” są dostępne na naszej stronie www.skysat.pl oraz na naszym serwerze pluginów „skysat.pl” do automatycznego pobrania i instalacji.
Jako, że dekoder jest oparty na systemie Linux, większość programów jest uniwersalna i może być użyta w różnych typach lub markach dekoderów.
Zwracamy uwagę, że istnieją „wtyczki”, których używanie może być nielegalne, ze względu na ich zastosowanie do piractwa. Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za użycie i zainstalowanie Plugin, które pochodzą z niewiarygodnych źródeł, a mogą uszkodzić trwale dekoder lub być przyczyną problemów natury prawnej.

Czytaj więcej...
Web serwer Fortis Weblo
Pobierz artykuł w pdf

Opis programu

Plugin “FortisWeblo_en_V111_14_14012012” po instalacji w dekoderze, pozwala na podgląd przez stronę www następujących parametrów:

 1. Aktualnie odbierany program z pełnym opisem oraz parametrami:
  • tuner
  • SID (service ID)
  • TSID (transport stream ID)
  • ONID (original network ID)
  • Transponder (częstotliwość, polaryzacja, SR, satelita)
 2. Przeglądanie listy plików z nagraniami, zdjęciami, muzyką itd., na wewnętrznym HDD oraz zewnętrznych dyskach USB i sieciowych.
 3. Lista zainstalowanych pluginów.
 4. Lista timerów (wyłączników) z zaprogramowanymi terminami nagrań.
 5. EPG – ta opcja jest nieaktywna dla tego modelu.
 6. OSD – aktualnie wyświetlana grafika ekranowe OSD (tylko grafika menu generowana przez dekoder, nie obraz na żywo.
Czytaj więcej...
Plugin MultiCas do obsługi czytników kart

Artykuł do pobrania w .pdf

Opis wtyczki

Instalacja plugin „Mcas: jest konieczna do obsługi czytników kart. Jeżeli Mas nie jest zainstalowany i uruchomiony, dekoder nie będzie widział żadnej karty umieszczonej w czytniku. Może tak się zdarzyć po sformatowaniu „User Area” lub przypadkowym usunięciu tej wtyczki żółtym przyciskiem. Aktualna wersja plugin Mas jest dostępna na naszej stronie wsparcia technicznego www.skysat.pl, w zakładce Oprogramowanie.

Czytaj więcej...

ProFan, Gdynia 81-006, ul. Morska 308, e-mail: office@profan.com.pl

ProFan 2007 © telewizja satelitarna, tunery HDTV. Bez zezwolenia ProFan wykorzystywanie jakichkolwiek materiałów (opisów i grafik) jest zabronione.