Sky On Demand
Sky On Demand to nowa funkcjonalność w platformie Sky UK Digital.Dekoder Sky UK po podłączeniu do sieci, staje się urządzeniem multimedialnym. Można ściągać przez sieć setki z pozycji programowych z bogatej oferty Sky. Są to wydarzenie wydarzenia sportowe, filmy, seriale, dokumenty, koncerty itd.

Uwaga! Dekodera nie można podłączać bezpośrednio do internetu poza Wielką Brytania, gdyż spowodować to może zablokowanie abonamentu. Do podłączenia dekodera poza U.K. należy wykorzystać zaprogramowany router VPN, dostępny w naszej ofercie.

Wystarczy nacisnąć TV guide a potem czerwony przycisk On Demand

Image

Teraz pilotem możemy wybrać jedną z kategorii:
 • Showcase

  W tej kategorii znajdują się programy gotowe do oglądania, dostarczone na dysk przez satelitę.

  Image

 • Catch Up

  Tu mamy pozycje, które już były na antenie, a które nie mieliśmy możliwości obejrzeć. Wystarczy przejść niżej do odpowiedniej ikony kanału i wybrać interesującą nas pozycje.

  Image

 • TV Box

  Znajdziemy tu wiele propozycji, w różnych gatunkach, do pobrania, zapisania na HDD i obejrzenia.

  Image

 • Sky Movies

  To biblioteka filmów nadawanych na kanałach Sky Movies do pobrania i oglądania za darmo.

  Image

 • Sky Store

  Jest to oferta Premium. Znajdziemy tu najnowsze propozycje filmowe, sportowe, muzyczne itd., które możemy pobrać, zachować i obejrzeć po uiszczeniu dodatkowej opłaty.

  Image


Obsługa Sky On Demand

Pozycje, którą chcemy pobrać, nagrać i obejrzeć, wybieramy z listy naciskając Select Po chwili przy wybranej pozycji pojawi się czerwony znaczek R. Oznacza to, że dana pozycja została ustawiona w kolejce do pobrania. Po kilku minutach, jak tylko zostanie pobrane kilka procent materiału, wyświetli się na liście jako AVAILABLE, czyli gotowe do obejrzenia.

Image

Kompletna lista wszystkich pozycji na HDD i gotowych do oglądania zostaje wyświetlona po nadciśnieniu przycisku zielonego Planner. Pozycje, które nie są gotowe, a znajdują się z kolejce do pobrania, oznaczone są jako SCHEDULED.

Image

Na dostępnej pozycji naciskamy Select i wyświetli się ekran jak niżej:

Image

Teraz wystarczy jeszcze raz nacisnąć Select i oglądać. Na początku każdej pozycji pojawiają się reklamy.
dalej »

ProFan, Gdynia 81-006, ul. Morska 308, e-mail: office@profan.com.pl

ProFan 2007 © telewizja satelitarna, tunery HDTV. Bez zezwolenia ProFan wykorzystywanie jakichkolwiek materiałów (opisów i grafik) jest zabronione.