baner
TEST

Pod koniec września na rynek powraca jedyna w tej części Europy wystawa poświęcona branży satelitarnej i medialnej. Wystawa Sat Krak 2004 będzie trwała 3 dni, od 27. do 29. września 2004 roku.

   W czasie jej trwania zaprezentowane zostaną rynkowe nowości, nowe technologie, sprzęt oraz zawartość, którą można wykorzystać przy pomocy technologii satelitarnych.

   Swoją ofertę przedstawią producenci sprzętu do odbioru cyfrowej TV satelitarnej i naziemnej i naziemnej z całego świata. Pojawią się dostawcy Internetu przez satelitę oraz rozwiązań wirelesslan, platformy cyfrowe, media, operatorzy satelitarni.

   Celem wystawy jest połączenie branży satelitarno-medialnej, aby promować nowe technologie nadawczo-odbiorcze.

   Sat Krak 2004 to doskonała okazja nawiązania relacji biznesowych z firmami z innych części świata. Udział w wystawie zapowiedziały już liczące się firmy europejskie.

   W czasie trwania wystawy odbędą się również konferencje i panele poświęcone rynkowi satelitarnemu i medialnemu.

   To wielkie wydarzenie organizowane jest przez Magazyn Techniki Satelitarnej Sat Kurier i redakcję branżowego serwisu poświęconego tematyce mediów MediaLink.pl.


ProFan, Gdynia 81-006, ul. Morska 308, e-mail: office@profan.com.pl

ProFan 2007 © telewizja satelitarna, tunery HDTV. Bez zezwolenia ProFan wykorzystywanie jakichkolwiek materiałów (opisów i grafik) jest zabronione.