Oficjalny start kanałów Viasat w Cyfrowym Polsacie
Cyfrowy Polsat rozpoczął nadawanie 3 kanałów:

Viasat History
Viasat Nature
Viasat Explorer

Image

Nowe kanały są nadawane na transponderze 74:
częst. 12188 MHz
pol.: V
S/R: 27500
FEC: 5/6

Kanały te są dostępne w ofercie MINI HD
Dominik Libicki, Prezes Cyfrowego Polsatu SA, powiedział, że dzięki współpracy z Viasat, Cyfrowy Polsat poszerzył swoją ofertę programową o 3 nowe kanały dokumentalne. Programy dokumentalne i przyrodnicze cieszą się dużą popularnościa wśród polskich odbiorców. Prezes jest przekonany, że dzięki współpracy z Cyfrowym Polsatem popularność kanałów Viasat będzie wzrastać.
Agora i Kino Polska SA planują umieszczenie kanału filmowego na multipleksie DVB-T
Agora i Kino Polska wystartowały w konkursie na miejsce w pierwszym multipleksie telewizji naziemnej. Po planowanej reorganizacji multipleksów w 2014 roku, w multipleksie pierwszym zwolnią się 4 miejsca. W poniedziałek 25 lutego upłynął termin zgłaszania wniosków, a konkurs ma być rozstrzygnięty w kwietniu.
Czytaj więcej...
Platforma NC+ nabiera kształów
Z dnia na dzień obserwujemy, jak platforma NC+ powstająca z CYFRA+ i N nabiera kształtów. Zauważyliśmy, że kanały nadawane wyłącznie w N albo CYFRA+ pojawiły się w obu systemach kodowania Conax (dla N) i Nagravision (dla CYFRA+).
Czytaj więcej...
Tv Republika szykuje się do startu na Cyfrowym Polsacie

Z wywiadu, jakiego udzielił prezes prezes spółki Telewizja Niezależna S.A., Piotr Berełkowski dla serwisu Satkurier dowiadujemy się, że prowadzone są rozmowy z Cyfrowym Polsatem co do warunków umieszczenie nowego kanału "Tv Republika" w ofercie tej platformy.

Czytaj więcej...
<< |« start < « wstecz 1 2 3 4 dalej » > koniec »| >>

Pozycje :: 9 - 16 z 31

ProFan, Gdynia 81-006, ul. Morska 308, e-mail: office@profan.com.pl

ProFan 2007 © telewizja satelitarna, tunery HDTV. Bez zezwolenia ProFan wykorzystywanie jakichkolwiek materiałów (opisów i grafik) jest zabronione.