BBC i ITV poza zasięgiem w Polsce
Od połowy lutego 2014r kanały angielskojęzyczne BBC1, BBC2, BBC3, ITV, Channel 4 i wiele innych niekodowanych przekazów zostały przeniesione na satelitę ASTRA 2E, a ściśle na transpondery mające wiązka ograniczona tylko do W. Brytanii i Irlandii.

Sygnał na granicy obszaru spada na tyle gwałtownie, że nawet we Francji odbiór nie jest możliwy. W Polsce anteny 2m już sobie kompletnie nie radzą z odbiorem tych kanałów. Nawet antena 6m nie gwarantuje stabilnego odbioru, a jej koszt to kilkadziesiąt tysięcy złotych.

Rozwiązaniem problemu za dużo mniejsze pieniądze jest zakup dekodera IPTV. Dekoder ten podłącza się do internetu. Platforma IPTV oferuje prawie setkę kanałów z Wielkiej Brytanii, wiele w jakości HD. Aby dekoder działał, wystarczy 1.5 Mbit/s, a dla uzyskania jakości HD 5 MBit/s.

Więcej na ten temat: UK TV (IPTV)
Dekoder ZAAPTV Europe HD509N

HD509N, to dekoder IPTV , a jednocześnie rozbudowany odtwarzacz multimedialny. W ofercie znajduje się około 1420 kanałów telewizyjnych z całego świata, w większości arabskich, ale też 40 kanałów brytyjskich, m. in. BBC, ITV, Channel4 itd.

Czytaj więcej...
Dekoder Blade Stream IPTV
Blade Strem IPTV powstał głównie dla Brytyjczyków zamieszkujących poza Wielką Brytania. Oferuje większość nie kodowanych kanałów nadawanych w Wielkiej Brytanii drogą naziemną (DVB-T) lub satelitarna (Free Sat).
Czytaj więcej...
Lista kanałów NC Plus

Lista kanałow NC+

Stan na 11.05.2014r

Według kolejności jak na dekoderze        Pobierz w pdf      Pobierz w Excell

Czytaj więcej...
Nowe oprogramowanie dekodera Fortis
Firma koreańska Fortis wypuściła nowe oprogramowanie dla odbiorników satelitarnych Fortis HS8200 czyli Sky Sat Royal. Nowa wersja to 2.11.70 Dodano nowe funkcje i usunięto błedy:
Czytaj więcej...
<< |« start < « wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 dalej » > koniec »| >>

Pozycje :: 1 - 9 z 72

ProFan, Gdynia 81-006, ul. Morska 308, e-mail: office@profan.com.pl

ProFan 2007 © telewizja satelitarna, tunery HDTV. Bez zezwolenia ProFan wykorzystywanie jakichkolwiek materiałów (opisów i grafik) jest zabronione.