DLNA i Sieć
Ustawienia sieci

dokument do pobrania w pdf

Parametry sieci ustawiamy wybierając MENU->INSTALACJA->USTAWIENIA SIECI IP.

DHCP
Najłatwiej ustawić DHCN na ON (włączone). Wtedy dekoder sam pobierze nr IP i ustawienia z naszego routera. Mankamentem tego łatwego rozwiązanie jest to, że za każdym razem jak włączymy nasz dekoder, nr IP przedzielony do urządzenia może być inny.
Każdorazowo, jak będziemy chcieli dostać się do naszego dekodera przez sieć IP, należy wejść w menu ustawień sieci i odczytać Adres IP (patrz rys.2).

Czytaj więcej...
DLNA

Artykuł do pobrania w .pdf

DLNA – Digital Living Network Alliance

Co to jest DLNA

DLNA jest to skrót od Digital Living Network Allience. Jest międzynarodową organizacją producentów elektroniki użytkowej, sprzętu komputerowego i urządzeń mobilnych. Głównym celem DLNA jest stworzenie standardu dla wymiany i współdzielenia treści multimedialnym pomiędzy komputerami osobistymi, urządzeniami elektroniki użytkowej i mobilnymi, za pomocą przewodowej i bezprzewodowej sieci w domowej.

Czytaj więcej...
Transfer plikow
W artykule tym opisuje, w jaki sposób transferować pliki w dekodera Fortis Sky Sat Royal na komputer PC.

Pobierz artykuł w pdf

Dostęp do folderów dekodera Sky Sat

Dostęp z komputera PC do plików zapisanych w dekoderze, a w szczególności na:
  • wbudowanym twardym dysku wewnętrznym
  • twardych dyskach przyłączonych do gniazd USB1, USB2 i USB3
  • twardego dysku podłączonego przez interfejs SATA
  • kartach pamięci przyłączonych do gniazd USB1, USB2 i USB3

jest możliwy jeżeli tylko dekoder jest podłączony do naszej sieci prywatnej przewodowo lub przez WiFi. Do tego konieczna jest znajomość adresu IP dekodera w naszej sieci.
Ustalenie adresu IP jest możliwe wybierając MENU->INSTALACJA->USTAWIENIA SIECI IP Dokładny opis ustawienia sieci znajduje się w artykule Ustawienia sieci
Czytaj więcej...

ProFan, Gdynia 81-006, ul. Morska 308, e-mail: office@profan.com.pl

ProFan 2007 © telewizja satelitarna, tunery HDTV. Bez zezwolenia ProFan wykorzystywanie jakichkolwiek materiałów (opisów i grafik) jest zabronione.